Františkovy Lázně:

Famous spa town founded in 1793, is located in the west of the Czech Republic. Preserved here atmosphere of the early 20th century, which is reflected in the era of neoclassicism. Because it is regarded as one of the most picturesque corners of the country. The spa has a mild climate, typical of the foothills, exceptionally clean air and distant hustle and bustle of big cities. Neighborhood parks are ideal for leisurely walks. All this increases the beneficial effect of the mineral springs that bring here many tourists who want to improve their health.

Sport
Biking, inline skating, swimming, water park, mini golf, golf, tennis, etc ...

Aquaforum - Green Apartment - Penzion a ubytování, Františkovy Lázně Golf - Green Apartment - Penzion a ubytování, Františkovy Lázně Green Apartment - Penzion a ubytování, Františkovy Lázně Green Apartment - Penzion a ubytování, Františkovy Lázně Green Apartment - Penzion a ubytování, Františkovy Lázně

Wellness - Spa
Massages, beauty salon, solarium, salt cave, pedicure, manicure, etc ...

Solná jeskyně - Green Apartment - Penzion a ubytování, Františkovy Lázně Green Apartment - Penzion a ubytování, Františkovy Lázně Green Apartment - Penzion a ubytování, Františkovy Lázně

More information about Franzensbad here.

Spa wellness procedue:

min procedure price (Kč) min procedure price (Kč)
30 celková podvodní massage 450,- 30 massage plosek nohou 300,-
20 podvodní částečná massage 300,- 30 přístrojová lymfomassage 150,-
30 medová massage 350,- 30 čokoládová massage 400,-
60 celková massage 550,- 45 oxygenoterapie 100,-
20 klasická massage 260,- 35 Pytel CO2 120,-
45 Thajská massage 450,-
30 Lávové kameny 500,- lékařská prohlídka 250,-

Procedury s přísadami

Skořicový tělový zábal s rakytníkem 180,- Kč
Skořicový zábal s rakytníkem + přístrojová lymfodrenáž 250,- Kč
Prokrvuje pokožku, jemně prohřívá, zpevňuje a do hloubky hydratuje pleť. Napomáhá k revitalizaci podkoží a tím omezuje projevy celulitidy. Určeno k zábalům nohou, hýždí, paží a dalších tělesných partií. Zábal rovnoměrně naneste na pokožku a tělo udržujte v teple vhodnou přikrývkou. Při použití na výrazné projevy celulitidy je vhodné postižené partie bandážovat folií. V kombinaci s lymfodrenáží je bandáž nežádoucí. Zábal nechte působit minimálně 20 minut. Účinky je vhodné podpořit dostatečným příjmem tekutin a přiměřenou pohybovou aktivitou.

Olejová konopná koupel 320,- Kč
Pozitivně ovlivňuje vliv koupele na pokožku. Brání vysoušení pokožky.

Jalovcový tělový zábal s rakytníkem 180,- Kč
Zjemňuje a zvláčňuje pokožku. Obsažená jalovcová silice ulevuje při revmatických potížích a podporuje uvolnění svalového napětí a relaxaci. Určeno k zábalům nohou, zad, paží a dalších tělesných partií.

Konopný tělový zábal 180,- Kč
Obsahuje 90 % konopného oleje. Konopný olej se využívá jako účinná pomoc pro ekzematickou pleť, lupenku, svědivou a problematickou pokožku. Vhodný je rovněž na suchou pleť a pokožku vystavenou každodennímu stresu.Konopný olej zvyšuje obsah ceramidů v pokožce, a tím zvyšuje její přirozenou bariérovou funkci. Konopný zábal tlumí projevy stárnutí, hydratuje a zvyšuje elasticitu kůže.

massage rakytníkovým olejem s jalovcem 270,- Kč
massage zmírňuje pocit únavy, zvyšuje prokrvení pokožky a přináší úlevu při potížích pohybového aparátu. Olej z rakytníku je biogenní stimulátor, na pokožce má vysoce regenerační schopnosti.

massage rakytníkovým olejem se skořicí 270,- Kč
massage spojená s vhodnou pohybovou aktivitou redukuje projevy celulitidy. Olej prohřívá pokožku a zvyšuje její pevnost a pružnost. Rakytníkový olej obsahuje velké množství antioxidantů, čímž zpomaluje stárnutí pokožky.