Františkovy Lázně:

Významné lázeňské město založené v roce 1793 se nachází na západě České republiky. Uchovala se zde atmosféra počátku 20. století, která se odráží v éře neoklasicismu. Díky tomu je město právem považováno za jeden z nejmalebnějších koutů země. Lázně se vyznačují mírným klimatem, typickým pro podhůří, výjimečně čistým ovzduším vzdáleným hluku a shonu velkých měst. Okolní parky jsou ideálním místem pro klidné procházky. To vše umocňuje blahodárný účinek minerálních pramenů, jež sem přivádějí množství turistů, kteří chtějí zlepšit své zdraví.

Sport
Cyklistika, in-line bruslení, plavání, aquapark, minigolf, golf, tennis apod...

Aquaforum - Green Apartment - Penzion a ubytování, Františkovy Lázně Golf - Green Apartment - Penzion a ubytování, Františkovy Lázně Green Apartment - Penzion a ubytování, Františkovy Lázně Green Apartment - Penzion a ubytování, Františkovy Lázně Green Apartment - Penzion a ubytování, Františkovy Lázně

Wellness - Spa
Masáže, kosmetika, solárium, solné jeskyne, pedikúra, manikúra apod...

Solná jeskyně - Green Apartment - Penzion a ubytování, Františkovy Lázně Green Apartment - Penzion a ubytování, Františkovy Lázně Green Apartment - Penzion a ubytování, Františkovy Lázně

Více informací o Františkových Lázních zde.

Zajistíme pro Vás následující procedury:

minut procedura cena (Kč) minut procedura cena (Kč)
30 celková podvodní masáž 450,- 30 masáž plosek nohou 300,-
20 podvodní částečná masáž 300,- 30 přístrojová lymfomasáž 150,-
30 medová masáž 350,- 30 čokoládová masáž 400,-
60 celková masáž 550,- 45 oxygenoterapie 100,-
20 klasická masáž 260,- 35 Pytel CO2 120,-
45 Thajská masáž 450,-
30 Lávové kameny 500,- lékařská prohlídka 250,-

Procedury s přísadami

Skořicový tělový zábal s rakytníkem 180,- Kč
Skořicový zábal s rakytníkem + přístrojová lymfodrenáž 250,- Kč
Prokrvuje pokožku, jemně prohřívá, zpevňuje a do hloubky hydratuje pleť. Napomáhá k revitalizaci podkoží a tím omezuje projevy celulitidy. Určeno k zábalům nohou, hýždí, paží a dalších tělesných partií. Zábal rovnoměrně naneste na pokožku a tělo udržujte v teple vhodnou přikrývkou. Při použití na výrazné projevy celulitidy je vhodné postižené partie bandážovat folií. V kombinaci s lymfodrenáží je bandáž nežádoucí. Zábal nechte působit minimálně 20 minut. Účinky je vhodné podpořit dostatečným příjmem tekutin a přiměřenou pohybovou aktivitou.

Olejová konopná koupel 320,- Kč
Pozitivně ovlivňuje vliv koupele na pokožku. Brání vysoušení pokožky.

Jalovcový tělový zábal s rakytníkem 180,- Kč
Zjemňuje a zvláčňuje pokožku. Obsažená jalovcová silice ulevuje při revmatických potížích a podporuje uvolnění svalového napětí a relaxaci. Určeno k zábalům nohou, zad, paží a dalších tělesných partií.

Konopný tělový zábal 180,- Kč
Obsahuje 90 % konopného oleje. Konopný olej se využívá jako účinná pomoc pro ekzematickou pleť, lupenku, svědivou a problematickou pokožku. Vhodný je rovněž na suchou pleť a pokožku vystavenou každodennímu stresu.Konopný olej zvyšuje obsah ceramidů v pokožce, a tím zvyšuje její přirozenou bariérovou funkci. Konopný zábal tlumí projevy stárnutí, hydratuje a zvyšuje elasticitu kůže.

Masáž rakytníkovým olejem s jalovcem 270,- Kč
Masáž zmírňuje pocit únavy, zvyšuje prokrvení pokožky a přináší úlevu při potížích pohybového aparátu. Olej z rakytníku je biogenní stimulátor, na pokožce má vysoce regenerační schopnosti.

Masáž rakytníkovým olejem se skořicí 270,- Kč
Masáž spojená s vhodnou pohybovou aktivitou redukuje projevy celulitidy. Olej prohřívá pokožku a zvyšuje její pevnost a pružnost. Rakytníkový olej obsahuje velké množství antioxidantů, čímž zpomaluje stárnutí pokožky.